یک روش انتخاب اسباب بازی های مغناطیسی
- Apr 26, 2018 -

اسباب بازی انفجاری مغناطیسی یکی از اسباب بازی های جدید است که در سال های اخیر به سرعت در حال افزایش است. به دلیل بازیگری بودن، بزرگسالان و کودکان می توانند بازی کنند. همچنین می تواند خلاقیت، تفکر علمی، استدلال، تفکر ریاضی، تخیل، مدل سازی، منطق، کنجکاوی، رشد حسی و غیره ترکیب ترکیبی ارگانیک، توسعه متعادل و به دست آوردن والدین بیشتر و بیشتر را ایجاد کند. اما چون اکثر مردم قیمت بلوک های نام تجاری مغناطیسی و بلوک های ساختمانی تراشه را نمی دانند، نمی دانند چه نوع بلوک های مغناطیسی برای خرید.

توجه بیشتری به فروش و دهان و توجه به حجم فروش داشته باشید

هنگامی که پدر و مادر تصمیم به خرید بلوک های مغناطیسی می کنند، معمولا فروش های بالایی را به عنوان جایگزین به فروش می رسانند، اما فروش تنها مرجع خرید است، نه یک عامل تعیین کننده. مهمتر از همه، مهم تر این است که نظرات محصولات، فروش بالا به همراه دهان و کیفیت بلوک های مغناطیسی را مشاهده کنید. گرچه بعضی از مارک های داخلی به فروش می رسند، بررسی ها ضعیف هستند زیرا براساس قیمت پایین و هزینه های پایین، کیفیت کیفیت تضمین نمی شود. چنین علامت هایی را انتخاب کنید، گرچه قیمت پایین است، اما تجربه بسیار ضعیف است و برخی حتی از پلاستیک بازیافتی استفاده می کنند، بهداشت و ایمنی کودکان هم پنهان است، زیرا کاربران شگفت انگیز صرفا صرف پول برای خرید جرم هستند.

برای درک عملکرد و قیمت، نسبت قیمت بالا جاده سلطنتی است


بلوک های ساختمانی تراشه های مغناطیسی یک نوع جدید از اسباب بازی های کودکان هستند، بنابراین والدین قبل از خرید آنها باید سبک و سبک خود را بدانند. در حال حاضر، بلوک های بلوک مغناطیسی بازار می تواند از طریق شش روش ساده انجام شود: کشیدن، نورد، محصور کردن، تاشو، ترکیب کردن و تغییر شکل دادن، به طوری که کودکان به سرعت می توانند شکل های مورد علاقه خود را، از گرافیک ساده 2D تک به مدل سازی غنی و متنوع 3D. به ترتیب، 41 قطعه، 129 قطعه، 159 قطعه، 179 قطعه و 229 قطعه به سبک است. البته، با توجه به نام تجاری، تعداد صفحات مغناطیسی در مجموعه های مختلف نیز متفاوت خواهد بود. به طور کلی، قیمت بازار تراشه های مغناطیسی در حدود 40 قطعه حدود 200 یوان است. به طور کلی، قیمت برای محصولات با اختلاف مغناطیسی و بازیافت پلاستیک بسیار پایین است. بنابراین توصیه نمی شود که خرید کنید. البته، هنگام اشاره به قیمت ها، والدین نباید کورکورانه قیمت های بالای خود را دنبال کنند که همان کیفیت و عملکرد بالا است و نیاز به تجزیه و تحلیل عقلانی دارد.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.