ساختمان بلوک اسباب بازی مزیت
- Apr 26, 2018 -

در سن مناسب، کودکان شروع به کنجکاوی و تخیل بی نظیر خود می کنند. در این زمان، مادران باید یک اسباب بازی مناسب برای کودکان انتخاب کنند. اسباب بازی های بلوک بهترین اسباب بازی های آموزشی برای آموزش هوش کودکان است. این فرصت های بیشتری را برای استفاده از تخیل و خلاقیت خود فراهم می کند. کودکان باید قبل از اینکه آنها را تنظیم کنند، چه فکر می کنند. آنها باید در مورد چه نوع بلوک هایی که برای تصحیح تصویری که تصور می شود مورد استفاده قرار گیرند و به آن توجه کنند. بنابراین، تخیل بچه، تفکر ساختاری و توانایی مدل سازی تمرینات خوب است. آگاهی و خلاقیت فضایی کودکان می تواند توسعه یابد، سازماندهی و درک کودک می تواند به بازی تبدیل شود، و استقامت و علاقه به علم معماری می تواند افزایش یابد.

پس چه مزایای بازی کردن اسباب بازی برای کودکان چیست؟

اسباب بازی های بلوک می تواند توانایی کودک شما را به:

1. از طریق برخی اقدامات، ورودی بصری را مدیریت می کند. لمس دست راست، هماهنگی چشم نیز باعث ایجاد هماهنگی و تعادل بدن می شود.

2. خلاقیت و تخیل می تواند به کودکان کمک کند تا به طور مداوم ایده های جدید را امتحان کنند و به آنها کمک کند تا به تدریج تفکر نوآورانه و راه های جدیدی برای حل مشکلات ایجاد کنند.

3، منجر به توسعه "خرد فضا" شده است. کودکان در سازه های اسباب بازی ادامه می دهند که طرح، ساختار را مطالعه می کنند که برای آنها می تواند شکل اشیا را درک کند، جهت گیری فضایی را شناسایی کند، فضای دو بعدی و سه بعدی و تحول آن را درک کند.

4، برای کمک به کودکان یادگیری استفاده از استنباط به نتیجه گیری، از جمله ریاضیات، استدلال منطقی، تجزیه و تحلیل علمی و دیگر اشکال تفکر. در فرایند رشد کودکان، این توانایی برای آمار، اندازه گیری، استدلال، القا، تحلیل و غیره لازم است.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.