اسباب بازی مغناطیسی احتیاط
- Apr 26, 2018 -

آهن ربا مغناطیسی اغلب در مورد مغناطیس قوی و کوچک بودن آنها نگران است. اگر آنها به طور تصادفی توسط کودک غرق شوند، ممکن است به بدن آسیب برساند. بنابراین، هنگام خرید یک اسباب بازی مغناطیسی برای کودکان، به موارد زیر توجه کنید:


(1) از اسباب بازی های مغناطیسی که بیش از حد پر سر و صدا هستند را رها کنید

اسباب بازی هایی که برای مدت زمان طولانی با صدای بلند می توانند باعث آسیب شنوایی در کودکان شوند. قبل از خرید اسباب بازی های مغناطیسی قابل شنیدن، می توانید اولین دکمه را برای شنیدن اثر فشار دهید. همچنین، فاصله بین کودکان و سخنرانان اسباب بازی را در نظر بگیرید.


(2) برای مغناطیسی و باتری در اسباب بازی های مغناطیسی مراقب باشید

اگر یک کودک دو یا چند آهنربا فرو برد، جذب متقابل بین آهنرباهای می تواند موجب آسیب به روده شود. بنابراین، برای بچه هایی که دوست دارند چیزهایی را در دهان خود قرار دهند، اسباب بازی با آهنرباهای شل خطرناک تر است. علاوه بر این، باید در باتری های دکمه ای در اسباب بازی های موسیقی توجه داشته باشید، زیرا باتری هایی که به طور تصادفی توسط کودکان فروخته می شوند، به صورت مساوی در بدن حرکت می کنند و باعث آسیب بافتی می شوند.


(3) توجه به قطعات کوچک در اسباب بازی های مغناطیسی

هنگام خرید اسباب بازی، توجه به قطعات کوچک مانند حلقه های پلاستیکی یا مهره های کوچک پلاستیکی که به راحتی توسط بچه ها بلعیده می شود. به عنوان مثال، استانداردهای ایمنی برای اسباب بازی های کودکان در کشور ما بیان می کند که وقتی طول یک رشته کششی ساخته شده توسط یک اسباب بازی تیغه بزرگتر از 30 سانتی متر است، هیچ گره لغزش یا اتصال وجود ندارد که آسان است برای تشکیل گره لغزش. برای چنین اسباب بازی هایی برای کودکان زیر 3 سال، طناب های نازک تر از 1.5 میلی متر نمی توانند استفاده شوند.


(5) اسباب بازی های مغناطیسی مکان خطرناک را بررسی کنید

به دستورالعملهای اسباب بازی مغناطیسی بر روی بسته نگاه کنید و بررسی کنید که محصول دارای برخی از قطعات است که برای کودکان زیر 3 سال خطرناک است. اگر محصول دارای قطعات کوچک و قابل جابجایی است که می تواند توسط گلو کودک بلافاصله فرو بریزد، پس محصول نباید خریداری شود. علاوه بر این، برخی از اسباب بازی ها دارای گوشه های تیز یا بافت های خشن هستند. چنین اسباب بازی هایی را نخواهید خرید.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.