بلوک های پلاستیکی و بلوک های چوبی، که یکی بهتر است
- Jul 23, 2018 -

کارشناسان گفتند که بلوک های شل و ول باعث می شود کودکان با سطح خون سرب خون حتی مسمومیت را هدایت کنند زمانی که کودکان به بلوک های غیر محیطی بر روی سطح بلوک ها لمس می کنند یا خم می شوند. کودکان مبتلا به مسمومیت با سرب به علت علائم بالینی غیرمعمول ظاهر می شوند کولیک، بیماری های روده ای، یبوست، کم خونی و ADHD و غیره. بلوک های چوبی و بلوک های پلاستیکی که یکی بهتر است؟


بر اساس این سؤال، ما بر اساس تجربه ما برخی نکات را ارائه خواهیم داد.


1. رنگ بلوک های چوبی واضح تر از بلوک های پلاستیکی و جذاب تر است. اما رنگ زمانی که از مدت طولانی استفاده می شود، خرد می شود. گرچه بلوک های پلاستیکی نخاع نخواهند شد، اما مواد پلاستیکی مسئله مهمی است که آیا آن سمی است یا نه.


2. بلوک های چوبی سنگین تر از بلوک های پلاستیکی هستند، کودک کوچک مانند بلوک های پلاستیکی بازی می کند، اما هر دوی آنها مشکل مشابهی دارند که هر دو به آسانی سقوط می کنند.


بلوک های چوبی دارای محدودیت های بسیاری هستند مانند بلوک های سنگین. چوب اغلب با اسباب بازی های دیگر مانند اسباب بازی های قطار راه می یابند تا منافع بیشتری ایجاد کنند. بنابراین تنوع بلوک های پلاستیکی می تواند شکل های مختلفی از اسباب بازی های ساخت پیدا کند.


این نکات بالا است. محصولات ما نه تنها از این نقاط قوت برخوردارند، بلکه از مزایای اجتناب ناپذیری برخوردارند. ما اسباب بازی های پلاستیکی و چوبی با آهنربا تعبیه شده داریم. بلوک های کلی محدودیتی دارند مانند ساخت اسباب بازی ها به راحتی سقوط کرد. اما استفاده از محصول N35 ماژول قوی به بلوک ها می تواند بلوک های ساختمان های ساختمان را به راحتی و ثابت نگه دارد. همچنین بلوک های پلاستیکی ما با استفاده از تکنولوژی جوشکاری مافوق صوت برای ترکیب بلوک ها و آهنربا برای اطمینان از آهنربا را ترک خواهد کرد زمانی که بلوک dropping.Our پلاستیک جدید و غیر سمی با کیفیت بالا ABS پلاستیک، PLS اطمینان از ایمنی  


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.