چگونه اسباب بازی پازل آموزشی هوش نوزاد مؤثر است؟
- Apr 26, 2018 -

چرا پازل هوش کودک مؤثر است؟ چرا شما می گویند? از آنجا که بسیاری از والدین، هم فکر می کنم که کودکان اسباب بازی بیشتر و بیشتر بازی است که باید کودک را تخیل و توانایی دست ورزش! اما واقعیت این است که اسباب بازی فکری کودک را بگذارد.


زیرا آنها در از دست دادن در مقابل بسیاری از اسباب بازی به نظر می رسد و نمی توانید تمرکز بر روی بازی با توجه به مطالعه برنامه آموزش و پرورش کودکان پیش دبستانی در ایالات متحده، کودکان اسباب بازی بیش از حد و یا اسباب بازی های نامناسب دادن توانایی های شناختی خود را می تواند آسیب یکی. علاوه بر حواس پرتی، اسباب بازی نیز عوارض جانبی در بچه ها از جمله ممکن است باعث: آسان می شود شاد و قدیمی است و نمی دانم چگونه به اسباب بازی را دوست دارم.  پس چگونه آن را باید انتخاب کنم؟

اسباب بازی های آموزشی عمدتا اسباب بازی که می تواند به توسعه هوش در روند بازی کودکان است. آنها به طور کلی با توجه به سن کودک یا مواد و تابع نامیده می شود.


انتخاب اسباب بازی برای بچه ها مبتني است بر این جنبه.

1-قوانین ساده و بدون عارضه است

برای بزرگسالان و قوانین و بازی های پیچیده تا حد زیادی علاقه به مشارکت به ذکر است که نوزاد را کاهش دهد. به عنوان مثال، بلوک و بلوک اساسا قوانین ندارند. آنها انواع اشیاء بر اساس تخیل کودکان را بسازیم.

2، ما باید اسباب بازی است که مشخصه از رابطه جنسی را انتخاب کنید.

به عنوان مثال، اسباب بازی مانند بطری و قوطی نمی تواند دختران استفاده می شود اما پسران آنها را بازی می تواند. شما می توانید از این بازی های خیالی یادگیری برخی از راهنمایی های شما ممکن است نیاز به رشد در آینده.

3. شما می توانید الکترونیکی اولیه آموزش اسباب بازی

برای مثال، روبات آموزش های اولیه برخی از اوایل دوران کودکی و غيره کارت نوزاد در روند بازی را از طریق تعامل با بصری و شنوایی و لمس برای ترویج رشد تفکر.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.