نحوه بلوک مغناطیسی اسباب بازی مناسب برای فرزند شما خرید
- Apr 26, 2018 -

در سال های اخیر، اسباب بازی های مغناطیسی در بازار اسباب بازی برای کودکان بسیار محبوب تبدیل شده اند. مانند بسیاری از کودکان به بازی با اسباب بازی های مغناطیسی. چگونه مصرف کنندگان آن خرید?


توصیه کارشناسان بازرسی و قرنطینه:

اولین بار است که صرفا دستورالعمل و علائم هشدار دهنده را بررسی کنید. اول از همه، ما باید نگاهی به سن قابل اجرا و موارد احتیاط از اسباب بازی، اسباب بازی است که مناسب برای سن و توانایی های فرزندان ما هستند و بچه بازی با اسباب بازی مطابق با دستورالعمل راهنمای انتخاب توجه خاص به اندازه مغناطیسی و علائم هشدار دهنده از اسباب بازی های مغناطیسی. همچنین با توجه به اینکه اسباب بازی باید گواهینامه ایمنی پرداخت. علائم و یا دیگر علائم گواهینامه، توجه به خرید محصولات با نشانه های صدور گواهینامه مانند خرید اسباب بازی های وارداتی برای خرید محصولات با مارک 3 C سه محصول از بین بردن.


دوم این است که توجه به قطعات کوچک و خواص مکانیکی و فیزیکی است. بررسی کنید که این محصول شامل برخی از قطعات است که کمتر از 3 سال سن برای کودکان خطرناک است. اگر چه برخی از اسباب بازی ممکن است تست های ایمنی تولید کننده منتقل می کند، آنها هنوز هم می توانید یک تهدید مطرح است. اگر محصول به قطعات کوچک، قابل حمل است که می تواند توسط كودك گلو بدون له بلعیده، سپس محصول نمی توان خرید باید. علاوه بر این، برخی از اسباب بازی گوشه های تیز و یا بافت خشن است. بنابراین، شما ابتدا با دقت باید لمس کنید و تصمیم گیری.


سوم، سعی کنید به انتخاب محصولات با بوی جدی و ازار دهنده بو.

چهارم، در صورت امکان سعی کنید مغناطیسی اسباب بازی یا درک عملکرد اسباب بازی به فروشنده. از طریق دادگاه یا استعلام خود تابع و خطر احتمالی با خرید اسباب بازی مناسب برای کودکان.

آخرین چیزی که به یادآوری است که والدین باید به فرزندان خود را به اسباب بازی به بازی درست و پرتاب راهنمای دور بسته بندی غیر ضروری، نگه داشتن دستورالعمل برای استفاده.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.