چگونه اسباب بازی های آموزشی را انتخاب کنید
- Apr 26, 2018 -

کودکان به اسباب بازی نیاز ندارند، اما باید اسباب بازی های آموزشی و اسباب بازی های آموزشی را داشته باشند. آنها باید اسباب بازی هایی باشند که با ویژگی های سنی کودکان متفاوت باشند. چگونه برای انتخاب اسباب بازی های علمی و آموزشی؟


اول، نشانه های اسباب بازی های علمی و آموزشی را می شناسند.

با توجه به مقررات مربوطه، اسباب بازی باید با نام، مدل، شماره استاندارد، سن، نام و آدرس تولید کننده یا فروشنده مشخص شود. در صورت لزوم، باید هشدار ایمنی، روش استفاده، دستورالعمل های نگهداری و سایر اطلاعات مربوطه را نیز نشان دهد. هنگام خرید اسباب بازی، والدین ابتدا باید این اطالعات را با دقت بخوانند، که به والدین کمک می کند اسباب بازی های مناسب برای سن کودک را انتخاب کند و درمورد استفاده از اسباب بازی ها در زمان مناسب برای جلوگیری از آسیب احتمالی.


دو، صدور گواهینامه استاندارد برای اسباب بازی های علمی و آموزشی.

اسباب بازی های پلاستیکی، عروسک ها، اسباب بازی های الکتریکی، اسباب بازی های ریخته گری، اسباب بازی های فلزی و اتومبیل های کودکان، والدین نیز باید توجه کنند که آرم "CCC" به بسته های آنها متصل است. اسباب بازی بدون لوگو "CCC" از لحاظ تکنولوژی تولید یا ایمنی تضمین نمی شود و مستعد مشکلات کیفیت هستند. بنابراین، والدین توصیه می شود محصولات را با لوگوی "CCC" در هنگام خرید این 6 نوع اسباب بازی انتخاب کنند.


سه، توجه به ایمنی اسباب بازی های علمی و آموزشی.

برای خرید اسباب بازی، ما باید ابتدا به ایمنی پایبند باشیم، از اجناس مختلف اسباب بازی ها و اشتباه از اسباب بازی های "قاتل" اجتناب کنیم. در حال حاضر، چین مجموعه ای از استانداردهای ایمنی اسباب بازی کودکان را ارائه داده است، از قبیل استانداردهای ایمنی اسباب بازی ملی GB6675، ایمنی اسباب بازی های الکتریکی GB19865، الزامات ایمنی دوچرخه کودکان GB14746 و غیره برای تعیین اینکه آیا اسباب بازی ایمن است، صادر شده است.


چهار. اسباب بازی های علمی و آموزشی باید برای سن کودک مناسب باشند.

اسباب بازی باید برای سن کودکان و کودکان سنین مختلف مناسب باشد. سرگرمی، درک و پذیرش آنها کاملا متفاوت است. بنابراین، هنگامی که والدین اسباب بازی را برای فرزندان خود انتخاب می کنند، باید به انتخاب اسباب بازی های علمی و آموزشی مناسب برای ویژگی های فیزیولوژیکی و روحی آنها برای فرزندانشان توجه کنند. آنها باید در ایجاد هوش کودکان، نه گران تر باشند، بلکه بهترند.


اسباب بازی های علمی و آموزشی باید عملکرد هماهنگی بدن را داشته باشند. برای مثال، کودکان می توانند یک جعبه بلوک با یک عکس بسازند. علاوه بر استفاده از مغز و دست، از طریق اسباب بازی های علمی و آموزشی، آموزش و تدریج ایجاد هماهنگی دست و پا کودکان، هماهنگی چشم دست و دیگر فعالیت های فیزیکی را ایجاد می کند؛ با تمرین فعالیت های اجتماعی، کودکان با آنها در ارتباط هستند. در روند بازی دادن اسباب بازی های علمی و آموزشی توسط همسالان یا والدین، روابط اجتماعی آنها ناخواسته توسعه می یابد. در حقیقت، آنها روح همکاری و یادگیری روانشناسی را به اشتراک میگذارند با دیگران، که پایه و اساس برای ادغام آینده جامعه است.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.