آیا مغناطیسی ساختمان اسباب بازی تابشی است
- Jul 22, 2018 -

اسباب بازی های مغناطیسی تابش نیستند، چرا که نیروی مغناطیسی جسم به نام تابش، مانند بعضی از فلزات سنگین مانند رادیوم و سزیم، چنین چیزهایی انتشارات را آزاد می کند، البته مردم عادی نمی توانند ببینند، نوع آهنربا چیزها تنها دو اتم در آنها در دو تغییر مشابه است، بنابراین با هم جذب می شوند، هیچ آسیبی برای بدن انسان وجود ندارد، گوش دادن به آنچه که دیگران می گویند تابش است، خالص مزخرف است، شاید آنچه که شعله نامیده می شود نمی دانند ! در حقیقت، مکان دقیق ما در همه جا زندگی می کنیم، در همه جا تابش وجود دارد، تلویزیون مایکروویو تلفن همراه تلفن همراه تلویزیون و تمام اشعه ها دارای تابش در طبیعت همه اشیاء، تا زمانی که درجه حرارت بالاتر از درجه صفر مطلق درجه حرارت، به طور مداوم ارسال حرارت به انتقال خارجی به شکل امواج الکترومغناطیسی، که تابش نامیده می شود. بنابراین، تابش بلوک های مغناطیسی بزرگ است. هیچ تابش از بلوک های مغناطیسی وجود ندارد. ما می توانیم این نگرانی را از بین ببریم و به راحتی بتوانیم از آن برای فرزندانمان استفاده کنیم.


بلوک های کوچک مانند شخصیت های چینی هستند و هیچ دید خاصی وجود ندارد، اما این ترکیبات تبدیل به مقالات زیبا، لمس کردن کلمات و بلوک های ساختمان می شوند، سالن ها، سالن ها و رویاهای کاخ. کودکان باید قبل از بلوک های ساختمان نهایی خود را پیش بینی کنند. آنها باید در مورد اینکه چه نوع چوب را برای رسیدن به پروژه ای که درک می کنند، فکر می کنند. این یک تمرین خوب برای تخیل، تفکر ساختاری و توانایی مدل سازی کودکان است و همچنین می تواند ادراک فضا کودکان، خلاقیت، سازگاری و درک کودکان را افزایش دهد، استقامت و علاقه خود را به علم معماری افزایش می دهد. بنابراین، بلوک های ساختمانی می توانند کودکان را با دنیای فراوانی از تخیل، فراهم آورند که می تواند به طور مؤثری رشد تفکر خلاقانه کودکان و ارتقای خلاقیت آنها را ارتقا بخشد.


اسباب بازی های بلوک ساختمان شریک صمیمی بازی های کودکان هستند. آنها کمکهای مهمی برای کودکان هستند. این کمک می کند تا به توسعه همه جانبه از رشد جسمی و روحی کودکان کمک کند. بازی دبیرستان برای کودکان موثرتر است. اگر یک فرزند تجربه بلوک های ساختمانی را نداشته باشد، بسیار تاسف خواهد بود.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.