مهارت با استفاده از اسباب بازی های ساخت اسباب بازی برای رشد توانایی تفکر منطقی کودک
- Apr 26, 2018 -

پرورش توانایی تفکر کودک می تواند تشخیص دهد، توانایی تفکر منطقی قوی کودک قوی نیست 7 عملکرد عمده، ما می توانیم از "بلوک بازی" برای آموزش توانایی تفکر کودکان استفاده کنید.

کودک دارای یک منطق خوب تفکر است، که هرکدام از والدین رویاهایی دارند، به طوری که کودک می تواند بر روی خط شروع پیروز شود. با این حال، چگونه توانایی تفکر و منطق کودک را آموزش می دهیم همچنین برای هر پدر و مادر یک سردرد وجود دارد. در حقیقت، آموزش توانایی تفکر کودک، ردیابی و پیگیری است، توانایی تفکر منطقی قوی کودک قوی نیست، 7 عملکرد اصلی را دارد، ما می توانیم از «بازی بلوک» یا شطرنج برای آموزش توانایی تفکر کودکان استفاده کنیم.


با توجه به ویژگی های رشد و پیشرفت کودک، توانایی تفکر منطقی کودک به طور عمده در 7 جنبه نیست:

1. روش طبقه بندی درک یادگیری

بعضی چیزها در زندگی روزمره بر اساس ویژگی های خاصی مانند رنگ، شکل و استفاده از طبقه بندی می شوند. والدین باید به کودک کمک کنند تا پایه طبقه بندی را پیدا کند، یعنی همان نقطه ای از چیزها. مثالهای بیشتری میتواند برای اینکه نوزادان به تدریج نقاط مشابه همان چیزها را درک کنند.

2. درک مفهوم نظم

مجموعه ای از چیزهایی از لحاظ اندازه، سخت و نرم، چربی و نازک وجود خواهد داشت، مثلا بعضی از دوستان بعضی وقت ها با ارتفاع بلند می نشینند، که می تواند به کودک کمک کند تا ویژگی های همه چیز را درک کند.

3. مفهوم زمان را ایجاد کنید

مفهوم زمان کودک بسیار مبهم است. لازم است معنی برخی از کلمات که زمان را بیان می کنند را درک کنید، مانند "بلافاصله"، "یک لحظه منتظر" و غیره. برای کودک بسیار ضروری است که به بیان کودک دقت بیشتری داشته و کلمات دیگران را به راحتی درک کند.

4. استاد برخی مفاهیم فضایی

عزیزم متولد نمی داند "بالا و پایین، در داخل و خارج" و دیگر مفاهیم فضایی، که اغلب در زندگی روزمره استفاده می شود، بنابراین لازم است که بچه ها برای هدایت این مفاهیم هدایت شوند، مثلا "لطفا قاشق در یک کاسه."

5. شماره های پایه را درک کنید

بسیاری از نوزادان، در سن دو سالگی، می توانند از 1 تا 10 یا بیشتر، اما بیشتر از نه. شما می توانید کودک خود را برای خواندن تعدادی از آهنگ های کودک تدریس کنید، و به تدریج کودک شما را در زندگی روزمره تدریس می کند.


عمل بتن به شرح زیر است:

1. اجازه دهید نوزاد از طریق مشاهده بصری علائم فیزیکی، حس لامسه، آگاهی از نشانه های فیزیکی، مانند نگاه کودک، لبه و گوشه مثلث را لمس کند، به طوری که مثلث دارای سه طرف، سه زاویه است.

2. در بسیاری از بلوک های ساختمان، اشکال مختلف، مانند اجازه دادن به نوزاد دستورالعمل ها، ساخت بلوک ها و ساخت بلوک های بلوک های مثلثی را تشخیص می دهد.

3. طبقه بندی بلوک های ساختمان: اجازه بدهید کودک با هم بلوک های همان فرم قرار داده و به شکل هر بلوک در زبان بگویید.

4. صف برای بلوک های ساختمان: صف برای بلوک های بلوک با توجه به اندازه و نظم، و صف برای بلوک ستون به ترتیب ضخامت.

5. بلوک ها، بلوک های ساختمان را در جعبه قرار دهید، بچه ها دست خود را در جعبه قرار داده و بلوک را با توجه به دستورالعمل ها مانند بلوک های بدن مستطیلی لمس کنید تا مشخصه های مختلف شکل هندسی را توسط لمسی.

6. بلوک ها می توانند برای محاسبه تعداد بلوک ها در هر فرم استفاده شوند پس از آنکه کودک با بلوک های ساختمانی یکسان ساخته است. نوزادان بزرگتر نیز می توانند از آنها بخواهند که آنها را با کاغذ و قلم ضبط کنند تا بتوانند فرم را تشخیص دهند، بلکه تعدادی از فعالیت ها و عمل نوشتن را نیز انجام می دهند.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.