اسباب بازی های هوشمند برای کودکان چیست؟
- Apr 26, 2018 -

با توسعه مداوم علم و فناوری، انواع مختلف اسباب بازی های هوشمند در یک جریان بی پایان منتشر شده است که منجر به بسیاری از والدین در انتخاب اسباب بازی ها می شود: اسباب بازی های هوشمند مناسب برای کودکان چیست؟ چه اسباب بازی هایی را برای کودک شما می خرید، می تواند کودک را خوشحال کند و هوش خود را روشن کند؟


1. آواز خواندن و نوشتن اسباب بازی های داستان نویسی

این توابع آواز خواندن، داستان دادن، بازی کردن بازی ها و به رسمیت شناختن اعداد برای توسعه علاقه کودک به یادگیری و تمرین انعطاف پذیری و حس هدایت انگشت های کودک است. تحت هدایت او، کودکان خواهان پذیرش آواز، داستان دادن، تیزرهای زبان، یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری حس مشترک، حدس زدن معماهای و تعامل با یکدیگر خواهند بود.


2، اسباب بازی اسباب بازی

بلوک های ساختمان ساده ترین و محدود کننده ترین اسباب بازی های کودکان است. کودکان می توانند ذهن خود را از بین ببرند و ساختمان هایی را که می خواهند ایجاد کنند. آثار کودکان ممکن است عجیب و غریب و منحصر به فرد باشد. اجازه دهید کودکان ایده های خود را در عمل، تحریک تخیل خود و ایجاد بلوک برای آموزش هماهنگی فرزندان خود را.


خرس قزاقستان از 6 بخش تشکیل شده است. سر، بدن، 2 دست، 2 پا، دم را می توان از هم جدا کرد، قسمت فعال با آهنرباهای ساخته شده است و آهنربای می تواند در هر ترکیب استفاده شود. مناسب برای سن: کودک بیش از 3 ساله. نوزادان می توانند وضع یک خرس چوبی را با توجه به ترجیحات خود تغییر دهند، یا نشستن یا ایستادن، یا دست های خود را بالا ببرند یا پرش کنند. البته، مادر و پدر نیز می توانند نوزاد را برای حذف اجزاء و تربیت آنها با توجه به موقعیت های صحیح آموزش دهند. این می تواند دقت، هدف و هماهنگی دست چشم در حرکات کودک را آموزش دهد و همچنین توانایی درک انگشتان کودک و قدرت مچ دست کودک را تمرین کند.


3، اره منبت کاری اره مویی پازل

کودک در حالی که سعی داشت دریاباد که قسمت گمشده شبیه بود، گیج شد. و تصاویر را با اختلافات مقایسه کنید و آنها را نمایش دهید. اره منبت کاری اره مویی در آموزش توانایی و تخیلات تحلیلی کودکان بسیار موثر است.


4، اسباب بازی های تلنگر زدن

این نوع اسباب بازی نوعی مکعب است. مکعب جادویی برای بازی بسیار چالش برانگیز است. این نه تنها توانایی تفکر کودکان را افزایش می دهد، بلکه باعث بهبود توانایی هماهنگی چشم و نیز انعطاف پذیری عضلات می شود. (یک کودک مناسب برای کودکان بزرگتر)


اسباب بازی های هوشمند برای کودکان چیست؟ این اسباب بازی های هوشمند همه معمول و عملی هستند. اسباب بازی های هوشمند را می توان برای نسل hizi مشورت کرد. ما 6 سری داریم: بیش از 100 نوع از مجموعه های آموزش پیش دبستانی، سری پازل، مجموعه سرگرمی، سری جوانان، سری هوشمند، مجموعه مراقبت های بهداشتی، از جمله اسباب بازی های کنترل صدا، اسباب بازی های کنترل سایه، اسباب بازی های ضبط، اسباب بازی های موسیقی، اسباب بازی های الکتریکی، هوشمند اسباب بازی ها، اسباب بازی های WIFI، اسباب بازی های ابر، اسباب بازی APP، و غیره، نه تنها رمان و زیبا، بلکه سخاوتمندانه و عملی است.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.