چرا برای کودکان با بلوک های مغناطیسی ضروری است؟
- Jul 25, 2018 -

وقتی بچه ها شانس کافی برای فعالیت های در فضای باز ندارند و دایره اجتماعی برای آنها خیلی کوچک است، بچه ها به شخصیت درونی و خجالت آور هدایت می شوند. اگر والدین قادر به هدایت آنها در زمان نباشند، این امر منجر به نفوذ بدنی در سلامت جسمی و روحی کودکان خواهد شد. این نیز در برابر دید توسعه کودکان خواهد بود زمانی که زمان زیادی را صرف رایانه، تلفن همراه و تلویزیون می کنند. در این مورد، والدین نیاز به یک اسباب بازی ویژه و جالب دارند تا توجه کودکان را جذب کنند.

بلوک های مغناطیسی MNTL می توانند در 360 درجه چرخش داشته باشند، آنها می توانند در یکدیگر جاسازی شده، آسان و ساده برای رسیدگی. با استفاده از این بلوک ها، بچه ها می توانند انواع مختلفی از مدل ها را بسازند که به تخیل و ایجاد آنها کمک می کند. در طول بازی برای سرگرمی، با استفاده از دست اکتشاف و تفکر مغز چپ و راست، بچه ها را می توان در انگشتان ترویج کرد و باعث تحریک رشد مغز می شود. وقتی والدین با بازی کردن اسباب بازی های خود با بچه ها وقت خود را صرف می کنند، می توانند به ایجاد یک رابطه خوب در والدین کمک کنند.

مهمترین چیز یک اسباب بازی ایمنی آن است. بلوک های ساختمان مغناطیسی MNTL همیشه با استفاده از آهنرباهای غیر سمی ABS و با کیفیت بالا، برای کودکان بی ضرر هستند. بسیاری از اسباب بازی های ساخته شده با زوایای راست یا زوایای تیز وجود دارد که به راحتی کودکان را آسیب می بینند. ساختمان مغناطیسی ما طراحی شده در قوس در هر زاویه، صاف و بدون ریز، محافظت از بچه ها در بازی.


+8615158112272

نه 2 Block16 Baiyang Street،
Jianggan District، Hangzhou، CN

اطلاعات

  • > اطلاعات تحویل
  • > بی نظمی
  • > نقشه سایت
  • > سیاست حفظ حریم خصوصی
  • > سوالات متداول
  • > شرایط و ضوابط

سرویس

نکته:

.

ارسال

.